ROK SZKOLNY 2017/2018

 

III miejsce w Biegach Przełajowych

  o Mistrzostwo Gminy Liszki 

  w kategorii uczniów klas VI

 Mateusz Bereźnicki


Gratulujemy!

Opiekun Ewa Molińska

 


 

I miejsce 

w Gminnych Zawodach w Trójboju

w kategorii klas V

Daniel Śmiech

 

III miejsce 

w Gminnych Zawodach w Trójboju

w kategorii klas V

Martyna Marcisz

 

Gratulujemy !!!

                                                                    Opiekun:   Ewa Molińska


 

III miejsce

dla

Agnieszki Prorok

uczennicy klasy IV

w Gminnym Konkursie Recytatorskim

 

GRATULUJEMY !

 Opiekun: mgr Monika Czechowicz-Świadek


 


 

Wyróżnienie

dla

 Sebastiana Makowskiego

w  VII Gminnym Konkursie Matematycznym

G r a t u l a c j e!

 

Opiekun: Urszula Jarosz

 



III miejsce

dla

Kacpra Marchewczyka

ucznia klasy III

w Gminnej Corridzie Ortograficznej

 

GRATULUJEMY !

 

                                                  Opiekun: mgr Małgorzata Brygider

 


ROK SZKOLNY 2016/2017


WYRÓŻNIENIE
dla  
Kornelii Miś
uczennicy kl.VI
w GMINNYM KONKURSIE
 „KOMIKS O MIKOŁAJKU“

 

GRATULUJEMY !

                                                  Opiekun: mgr Monika Czechowicz-Świadek


 

II MIEJSCE

w GMINNYM TURNIEJU LEKKOATLETYCZNYM

zajął

 MATEUSZ BEREŹNICKI

  Opiekun: Ewa Molińska


 

 

III MIEJSCE

w GMINNYM TURNIEJU LEKKOATLETYCZNYM

zajął

DANIEL ŚMIECH

Opiekun: Ewa Molińska



III MIEJSCE

W GMINNYM KONKURSIE „Śladami Jana Pawła II”

naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 6:

Martyna Góralczyk

Antek Staśko

Nikola Steczko

                                                                        Opiekun: mgr Ewa Molińska


 

III MIEJSCE

ZDOBYŁA

KLAUDIA KORPAK  - uczennica klasy 6

W XVII KONKURSIE NIEPODLEGŁOŚCIOWYM

pt. „ANDEGAWENOWIE NA TRONIE POLSKIM”


Opiekun: mgr Ewa Molińska
 

 



I MIEJSCE
 

w II GMINNYM KONKURSIE HUMANISTYCZNYM
 „LEGENDY ŹRÓDŁEM WARTOŚCI“

 Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie klasy VI:


Klaudia Korpak
Kornelia Miś
Kacper Korpak

 

GRATULUJEMY !

 

                                                        Opiekun: mgr Monika Czechowicz-Świadek




ROK SZKOLNY 2015/2016

 

 

Wyróżnienie  

dla

Maksymiliana Kwoki 

 

w IV Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krakowie

„ Kraków Żaków i uczonych”

 

                                                                                                   Opiekun: Ewa Molińska

 

 


 

 

III miejsce zespołowo

dla

Patrycji Makowskiej, Kuby Kowala i Dawida Biedy

 

w Gminnym Konkursie Historycznym 


Opiekun: Ewa Molińska

 



MAŁOPOLSKI KONKURS  HISTORYCZNY

Uczeń klasy V

MAKSYMILIAN KWOKA

zakwalifikował się

do rejonowego etapu Małopolskiego Konkursu Historycznego

„WYBITNI WŁADCY POLSKI- PIASTOWIE”

Gratulujemy i życzymy sukcesów na dalszych etapach

Ewa Molińska


 

Małopolski Konkurs Humanistyczny

 Uczeń  klasy VI

Sebastian Soból

zakwalifikował się

do rejonowego etapu
Małopolskiego Konkursu Humanistycznego

„Czas wiele może”

 

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach konkursowych.

  Opiekun: mgr Monika Czechowicz


 

 III MIEJSCE

IV Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Polsce „Kocham Polskę”

Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie:

Martyna Marcisz z klasy III,

Marcelina Czak z klasy IV,

Maksymilian Kwoka z klasy V

Natalia Dubiel z klasy VI.

SERDECZNE GRATULACJE !!!


 MIĘDZYNARODOWY SUKCES PLASTYCZNY

MAGDALENA GARNCARZ

 uczennica kl. V mnikowskiej filii naszej szkoły

 zdobyła

 I miejsce

  w

 XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym

pt. "Europejski Szlak Gotyku Ceglanego" 

Praca wykonana pod kierunkiem Pani mgr Aleksandry Kameckiej

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY WIELKIEGO SUKCESU!!!




Wielki sukces naszego ucznia!

17.10.2015 r. w Zespole Szkół w Liszkach zostały wręczone nagrody
w konkursie
,,Perły Gminy Liszki 2015”.

Wójt Gminy Liszki p. Paweł Miś wręczył nagrody i wyróżnienia najbardziej uzdolnionym uczniom uczęszczającym do szkół na terenie Gminy, którzy w minionym roku szkolnym osiągnęli wysokie wyniki
w nauce oraz posiadają osiągnięcia w konkursach oraz zawodach sportowych.

 

W kategorii klas IV-VI
I miejsce zajął:

Michał Marchewczyk

 

Michałowi, który jest już absolwentem naszej szkoły
serdecznie gratulujemy
oraz życzymy dalszych sukcesów w nauce!

Jesteśmy dumni z naszego słynnego matematyka:-)


ROK SZKOLNY 2014/2015


I miejsce

w Gminnym Trójboju Lekkoatletycznym

dla uczennicy klasy 6

 Gabrysi Zajgier

Opiekun: mgr Ewa Molińska




II miejsce

w Gminnym Trójboju Lekkoatletycznym

dla

uczennicy klasy 6

Weroniki Kopeć

GRATULACJE !!!!!!!

Opiekun: mgr Ewa Molińska

  Gminny Konkurs "Koziołek Matematyczny"

Sebastian Makowski  kl. IIIb  - I miejsce 

Kamil Budziaszek kl. IIIb - wyróżnienie

GRATULUJEMY!

Opiekun: mgr inż. Małgorzata Brygider


Michał Marchewczyk,

uczeń VI klasy

zajął I miejsce

w V Gminnym Konkursie Matematycznym


wyróżnienie

otrzymała uczennica klasy VI

Weronika Kopeć

 

Serdeczne gratulacje!

 

Opiekun: mgr Urszula Jarosz



Zwyciężczynią

stojącego na wysokim poziomie

XII GMINNEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

została uczennica naszej szkoły,

Kamila Prorok  z klasy szóstej

II miejsce zajęła Zosia Krzciuk z klasy szóstej.

GRATULUJEMY!!!

Opiekun:  mgr Jan Korpak

 


 

 

Wyróżnienie dla Ewy Winiarczyk uczennicy klasy 5

 

w III Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krakowie „Krakus”


G r a t u l a c j e !!!

Opiekun: mgr Ewa Molińska



III MIEJSCE W GMINNYM KONKURSIE WIEDZY
„Wawel – skarbnica europejskiego i polskiego dziedzictwa kulturowego”

12 maja  uczennice z klasy 6: Zosia Krzciuk, Gabrysia Zajgier i Weronika Kopeć  reprezentowały naszą szkołę  w XIII edycji Konkursu :„ Wawel –skarbnica europejskiego i polskiego dziedzictwa kulturowego” i zdobyły III miejsce.

 Konkurs miał charakter gry dydaktycznej i odbywał się na terenie Zamku Królewskiego na Wawelu. Zakres tematyczny gry wymagał wiadomości o królach i ich znaczących małżonkach z różnych dynastii, którzy byli koronowani na Wawelu oraz  umiejętności rozpoznawania herbów tych dynastii. Konkurs wymagał również podstawowych wiadomości i pojęć z zakresu sztuki.

GRATULUJEMY!!!

                                                                         Opiekun: mgr Ewa Molińska



II miejsce

dla

NIKOLI STECZKO

w eliminacjach powiatowych

XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

„Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga!”

Opiekun: mgr Jolanta Majka


III MIEJSCE  W GMINNYM KONKURSIE EKOLOGICZNYM

Dnia 05.03.2015 r. uczennice klasy VI Kopeć Weronika i Prorok Kamila wywalczyły dla Szkoły III miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym organizowanym w Szkole Podstawowej w Czułowie.

     GRATULUJEMY!

                                                                                              Opiekun:  mgr Jolanta Lipiarz



Dnia 3 marca 2015 roku uczeń klasy szóstej,

Michał  Marchewczyk

wziął udział

 w wojewódzkim etapie konkursu matematycznego,

który odbył się w Tarnowie.


Michał uzyskał 30  na 35 punktów.
To bardzo dobry wynik, ale niestety Michałowi zabrakło jednego punktu,
by otrzymać tytuł laureata.

Właśnie ten jeden punkt zaważył o tym, że Michał nie będzie zwolniony
ze sprawdzianu szóstoklasisty z matematyki.

Serdecznie mu gratulujemy udziału w finale konkursu

i życzymy dalszych sukcesów.


opiekun: mgr Urszula Jarosz


 


 III MIEJSCE W POWIATOWYCH ZAWODACH W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

    10 marca odbył się Powiatowy Turniej w Piłce Siatkowej w Krzeszowicach.
Naszą szkołę i Gminę w pierwszym składzie reprezentowały: kapitan - Weronika Kopeć, Kamila Prorok, Dominika Suchan i Dominika Kaczor,
natomiast w drugim składzie była:
Gabrysia Zajgier, Amelka Gaj, Julka Tarnowska i Zosia
Krzciuk.

G R A T U LU JE M Y!!!

Opiekun: mgr Ewa Molińska



Michał Marchewczyk finalistą konkursu matematycznego

Nasza szkoła bierze udział w Małopolskim Konkursie Matematycznym.

7 listopada 2014 roku odbył się etap szkolny, w którym uczestniczyli :

  1. Jakub Kowal, kl. V
  2. Michał Matuszyk, kl. V
  3. Bartłomiej Szczygieł, kl. V
  4. Sebastian Soból, kl. V
  5. Weronika Kopeć, kl. VI
  6. Zofia Krzciuk, kl. VI
  7. Michał Marchewczyk, kl. VI

Do etapu rejonowego zakwalifikował się Michał Marchewczyk.

13 stycznia 2015 roku odbył się etap rejonowy.

Michał uzyskał  bardzo wysoki wynik –  93% i jako jeden z najlepszych uczestników

konkursu przeszedł do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 3 marca 2015 roku.

                                                                                           Opiekun: mgr Urszula Jarosz

 

Gratulujemy  i  trzymamy  kciuki!!!




Przejście do Rejonowego Etapu  Małopolskiego  Konkursu Humanistycznego

 

12 stycznia 2015 r. w  Szkole Podstawowej nr 64 w Krakowie odbył się etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Humanistycznego. Uczennice klasy VI:
Weronika KopećZosia Krzciuk  w ciągu 90 minut musiały wykazać się znajomością tekstów kultury wskazanych w literaturze konkursu
 oraz własną aktywnością twórczą.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun: mgr Monika Czechowicz



II miejsce Gminnym Turnieju w Siatkówce Dziewcząt

Opiekun:  mgr Ewa Molińska




MIKOŁAJKOWY TURNIEJ

TENISA STOŁOWEGO GMINY LISZKI

I MIEJSCE  indywidualnie zdobył    Mateusz Bereźnicki kl. III

III MIEJSCE indywidualnie zdobył    Olaf Kozak  kl. VI

IV MIEJSCE indywidualnie zdobył    Tadeusz Kamiński kl. VI

V MIEJSCE indywidualnie zdobyła    Dominika Kaczor  kl. VI

VI MIEJSCE indywidualnie zdobył    Jakub Kowal  kl. V

VIII MIEJSCE indywidualnie zdobył   Dawid Bieda  kl. V

X  MIEJSCE indywidualnie zdobył   Sebastian Makowski  kl. III


GRATULUJEMY!!!





ROK SZKOLNY 2013/2014


Zwyciężczynią

stojącego na wysokim poziomie

XI GMINNEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

została uczennica naszej szkoły,

Zosia Krzciuk  z klasy piątej.


Opiekun:  mgr Jan Korpak


Nasza szkoła spełniła wszelkie kryteria

 

i zdobyła tytuł  „Szkoły w Ruchu”. 

 

Wyróżnienie to  zdobyliśmy realizując szereg zadań w ramach

 

ogólnopolskiej akcji „Ćwiczyć każdy może”  

 

organizowanej przez    Ministerstwo Edukacji i Nauki.

 

Jako druga  szkoła w powiecie krakowskim została umieszczona  

na mapie SwR.


Opiekun:  mgr Ewa Molińska


 




28 marca 2014 roku odbył się

IV Gminny Konkurs Matematyczny im. Jana Kantego Steczkowskiego.

Z naszej szkoły wzięli udział uczniowie z klasy piątej: Weronika Kopeć,

Zofia Krzciuk, Michał Marchewczyk oraz Michał Dziedzic z klasy szóstej.

Pierwsze miejsce wśród 72. uczniów z 10. szkół podstawowych zajął         

 uczeń naszej szkoły: Michał Marchewczyk z klasy piątej.

                                                                 Opiekun: mgr Urszula Jarosz



 

I MIEJSCE DLA NASZEJ SZKOŁY

W GMINNYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO

  Z JOLANTĄ SZATKO-NOWAK

 

I MIEJSCE  indywidualnie zdobyła WERONIKA KOPEĆ

 

II MIEJSCE indywidualnie zdobyła MAŁGOSIA KOPEĆ

Opiekun:  mgr Ewa Molińska

 



UCZNIOWIE, KTÓRZY UZYSKALI NAJLEPSZE OCENY

W NAUCE I ZACHOWANIU

I PÓŁROCZE 2013/14 R.

 

KLASA VI

 

Lp.

Imię i Nazwisko

Średnia ocen

zachowanie

1

Michał Dziedzic

5,80

wzorowe

2

Krzysztof Dziedzic

5,40

wzorowe

 

KLASA V

 

Lp.

Imię i Nazwisko

Średnia ocen

zachowanie

1

Weronika Kopeć

5,82

wzorowe

2

Zofia Krzciuk

5,64

wzorowe

3

Kamila Prorok

5,55

wzorowe

4

Michał Marchewczyk

5,45

wzorowe

5

Gabriela Zajgier

5,45

wzorowe

 

KLASA IV

 

Lp.

Imię i Nazwisko

Średnia ocen

zachowanie

1

Patrycja Makowska

5,18

wzorowe

2

Bartłomiej Szczygieł

5,09

wzorowe

3

Ewa Winiarczyk

5,09

wzorowe

4

Natalia Dubiel

4,82

wzorowe

5

Michał Matuszyk

5,18

bardzo dobre

6

Dawid Bieda

5,09

bardzo dobre

7

Jakub Kowal

5,09

bardzo dobre

 

 

Gratulujemy serdecznie uczniom, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce i zachowaniu. Życzymy dalszych sukcesów.





ROK SZKOLNY 2012/2013

 

 

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE W ROKU SZKOLNYM 2012/2013 OKRES II

 

KLASA VI

 

lp

Imie i Nazwisko ucznia

klasa

Średnia ocen

zachowanie

stypendium

1

Orzechowska Wiktoria

VI

5,91

Wzorowe

stypendium

2

Widórek Wiktoria 

 

VI

5,91

Wzorowe

stypendium

3

Fryc Natalia   

 

VI

5,82

Wzorowe

stypendium

4

Kasprzyk Gabriela

VI

5,82

Wzorowe

stypendium

5

Jaskowska Roksana 

VI

5,45

Wzorowe

stypendium

6

Wąsik Daria 

 

VI

5,45

Bardzo dobre

stypendium

7

Zajgier Aneta  

 

VI

5,36

Wzorowe

stypendium

8

Haber Aleksandra

 

VI

5,27

Wzorowe

stypendium

9

Konderak Natalia

 

VI

5,18

Bardzo dobre

-------------

10

Kwoka Jakub

 

VI

5,09

Bardzo dobre

---------------

11

Kucharska Dominika

VI

5,00

Bardzo dobre

---------------

12

Łołka Sylwia

 

VI

4,91

Bardzo dobre

----------------

 

KLASA V

 

lp

Imie i Nazwisko ucznia

klasa

Średnia ocen

zachowanie

stypendium

1

Michał Dziedzic

 

V

5,90

Wzorowe

stypendium

2

Krzysztof Dziedzic

V

5,30

Wzorowe

stypendium

 

 

KLASA IV

lp

Imię i Nazwisko ucznia

klasa

Średnia ocen

zachowanie

stypendium

1

Kopeć  Weronika

 

IV

5,8

Wzorowe

stypendium

2

Prorok  Kamila

 

IV

5,70

Wzorowe

stypendium

3

Krzciuk Zofia

 

IV

5,60

Wzorowe

stypendium

4

Marchewczyk  Michał

 

IV

5,50

Wzorowe

stypendium

5

Suchan  Dominika

 

IV

5,30

Wzorowe

stypendium

6

Zajgier Gabriela

 

IV

5,30

Wzorowe

stypendium

7

Kaczor  Dominika

 

IV

5,20

Wzorowe

stypendium

8

Kwoka  Zuzanna

 

IV

5,20

Bardzo dobre

----------

9

Strumiński  Michał

 

IV

5,00

Bardzo dobre

----------

10

Jaskowska Oliwia

 

IV

4,90

Bardzo dobre

-------------

 


WYNIKI OGÓLNOPOLSKICH OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH

WIEDZA MATEMATYCZNA

Imię i Nazwisko

miejsce

Suma punktów

klasa

opis

Michał Marchewczyk

4

234

IV

Dyplom laureata

Weronika Kopeć

15

212

IV

Dyplom laureata

Michał Dziedzic

21

200

V

Dyplom uznania

 

Krzysztof Dziedzic

31

180

V

Dyplom uznania

Wiktoria Widórek

27

188

V

Dyplom uznania

Wiktoria Orzechowska

29

184

VI

Dyplom uznania

Natalia Fryc

36

170

VI

Dyplom uznania

 

Natalia Konderak

39

164

VI

Dyplom uznania

WIEDZA PRZYRODNICZA

Michał Marchewczyk

8

224

IV

Dyplom laureata

Weronika Kopeć

9

222

IV

Dyplom laureata

Gabriela Zajgier

11

218

IV

Dyplom laureata

 

Zosia Krzciuk

12

 

216

IV

Dyplom laureata

Michał Strumiński

13

214

IV

Dyplom laureata

Zuzanna Kwoka

14

212

IV

Dyplom laureata

 

Kamila Prorok

14

212

IV

Dyplom laureata

 

Dominika Suchan

16

208

IV

Dyplom uznania

Dominika Kaczor

30

180

IV

Dyplom uznania

Wiktoria Orzechowska

17

206

VI

Dyplom uznania

Roksana Jaskowska

19

202

VI

Dyplom uznania

Natalia Fryc

20

200

VI

Dyplom uznania

 

Aneta Zajgier

21

198

VI

Dyplom uznania

 

Wiktoria Widórek

21

198

VI

Dyplom uznania

Jakub Kwoka

22

 

196

VI

Dyplom uznania



___________________________________________________________

Wicemistrzostwo w Rejonowych Zawodach w Siatkówce Dziewcząt

SKŁAD DRUŻYNY:
Wiktoria Widórek- kapitan, Gabrysia Kasprzyk, Wiktoria Orzechowska, Daria Wąsik, Monika Jarosz, Natalia Konderak, Sylwia Łołka, Natalia Fryc, Oliwia Michalska, Aneta Zajger, Agnieszka Powroźnik, Małgosia Kopeć.

GRATULACJE!!!!!!!!
 Opiekun:  mgr Ewa Molińska

___________________________________________________________
MISTRZOSTWO POWIATU KRAKOWSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT.

Dziewczyny wystąpiły w składzie: Wiktoria Widórek- kapitan, Gabrysia Kasprzyk, Wiktoria Orzechowska, Daria Wąsik, Monika Jarosz, Natalia Konderak, Sylwia Łołka, Natalia Fryc, Oliwia Michalska, Aneta Zajger, Agnieszka Powroźnik, Małgosia Kopeć.

GRATULACJE!!!!!!!!
 Opiekun:  mgr Ewa Molińska



III miejsce w Gminnych Zawodach w Siatkówce Chłopców

 Opiekun:  mgr Ewa Molińska
_____________________________________________________________________________

I miejsce w Gminnych Zawodach w Siatkówce Dziewcząt

Odniesione zwycięstwo zapewniło naszej drużynie dziewcząt udział w Powiatowych Zawodach w Siatkówce Dziewcząt, które odbędą się w marcu w Krzeszowicach
 Opiekun:  mgr Ewa Molińska

____________________________________________________________________________________________________________________

 

LISTA NAJLEPSZYCH UCZNIÓW W SZKOLE PODSTAWOWEJ

 

W CHOLERZYNIE Z FILIĄ W MNIKOWIE 

 

W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

 

KLASA VI

Lp.

Nazwisko i imię

Średnia ocen

zachowanie

Stypendium

1

Orzechowska Wiktoria

5,9

wzorowe

Stypendium

2

Fryc Natalia

5,7

wzorowe

Stypendium

3

Kasprzyk Gabriela

5,7

wzorowe

Stypendium

4

Widórek Wiktoria

5,7

wzorowe

Stypendium

5

Jaskowska Roksana

5,2

wzorowe

Stypendium

6

Wąsik Daria

5,2

Bardzo dobre

Stypendium

7

Haber Aleksandra

5,0

wzorowe

-----------------

8

Zajgier Aneta

5,0

wzorowe

-----------------

9

Kwoka Jakub

4,8

Bardzo dobre

-----------------

10

Łołka Sylwia

4,8

Bardzo dobre

-----------------

11

Michalik Natalia

4,8

Bardzo dobre

-----------------

 

KLASA V

Lp.

Imię i Nazwisko

Średnia ocen

zachowanie

stypendium

1

Krzysztof Dziedzic

5,36

Wzorowe

Stypendium

2

Michał Dziedzic

5,70

wzorowe

stypendium

 

 

 

KLASA IV

Lp.

Imię i Nazwisko

Średnia ocen

zachowanie

stypendium

1

 Kopeć Weronika

5,6

wzorowe

----------------

2

Krzciuk Zofia

5,5

wzorowe

----------------

3

Prorok Kamila

5,4

wzorowe

----------------

4

Marchewczyk Michał

5,3

wzorowe

----------------

5

Suchan Dominika

5,3

wzorowe

-----------------

6

Zajgier Gabriela

5,3

wzorowe

-----------------

7

Kaczor Dominika

5,0

wzorowe

-----------------

 
 

Gratulujemy serdecznie uczniom, którzy uzyskali najlepsze wyniki

w nauce i zachowaniu.

Życzymy dalszych sukcesów

______________________________________________________________________________

II miejsce w Gminnych Zawodach w Koszykówce Dziewcząt

 Opiekun:  mgr Ewa Molińska


Udział w Gminnych Zawodach w Koszykówce Chłopców

 

 Opiekun:  mgr Ewa Molińska



Wyróżnienie w konkursie Gazety Krakowskiej „Bezpieczna droga do szkoły”

Filip Mars  ucz. kl. Ia

 Opiekun:  mgr Monika Czechowicz



Przejście do Rejonowego Etapu  Małopolskiego  Konkursu Humanistycznego

Natalia Fryc i  Wiktoria Orzechowska klasa VI

 Opiekun:  mgr Bożena Knapik



 Gminny Konkurs Historyczny o Puchar Jadwigi Króla Polski

Wyróżnieni:
Natalia Fryc kl. VI, Krzysztof Dziedzic kl. V, Weronika Kopeć kl. IV, Natalia Dubiel klasa III


 Opiekun:  mgr Renata Bojda




Konkurs Plastyczny w ramach Projektu Natura 2000

  • II m-ce   wśród uczniów klas IV-VI:   Paulina Kasprzyk kl. VI

  • Wyróżnienia  wśród uczniów klas IV-VI:
                            Wiktoria Widórek, Wiktoria Orzechowska, Patrycja Marchewka

  • Wyróżnienia wśród uczniów klas I-III:
                            Olga Frankowska, Martyna Góralczyk Kornelia Miś
    z klasy II a

 Opiekun:  mgr Jolanta Lipiarz i mgr Maria Rachwalik




I miejsce w III Gminnym Turnieju Orła Białego 2012

Skład  zwycięskiej Drużyny:

Kapitan: Wiktoria Orzechowska

                 Daria Wąsik

                 Wiktoria Widórek

                 Gabriela Kasprzyk

                 Sylwia Łołka

 Opiekun:  mgr Ewa Molińska




ROK SZKOLNY 2011/2012

V edycja Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych  „ Świetlik”

 

Nagroda za wysoki wynik

Michał Marchewczyk - kl. IIIb

 wyróżnienia:

Oliwia Jaskowska - kl. IIIb

Zuzanna Kwoka  - kl. IIIb

Kamila Prorok  - kl. IIIb

 Opiekun:  mgr Małgorzata Brygider



MIĘDZYNARODOWY KONKURS  MATEMATYCZNY "KANGUR 2012"
 

wyróżnienie:

Michała Marchewczyk - kl. IIIb                          Opiekun: mgr Małgorzata Brygider

Michał Dziedzic  - kl. IV                                     Opiekun: mgr Urszula Jarosz


Gminny Konkurs Ortograficzny „ Corrida”

V miejsce Kamila Prorok  kl. IIIb

Opiekun: mgr Małgorzata Brygider

Ogólnopolskia Olimpiada Przedmiotowa z Przyrody "OLIMPUS"

VII miejsce  - Wiktoria Orzechowska kl. V
IX miejsce    - Natalia Fryc  kl. V
Dyplom uznania dla:
                                     Gabrieli Kasprzyk
                                     Jakuba Kwoki  

Opiekun: mgr Jolanta Lipiarz

Powiatowe Zawody Pływackie

Wiktoria Widórek  - zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego
Gabrysia Kasprzyk
Opiekun: mgr Ewa Molińska
 

Gminne Zawody   w Siatkówce Dziewcząt

II miejsce dla dziewczyn      

Opiekun: mgr Ewa Molińska

                                                                                                         
LISTA NAJLEPSZYCH UCZNIÓW  SZKOŁY PODSTAWOWEJ  W CHOLERZYNIE 
Z FILIĄ W MNIKOWIE
SEMESTR I ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

KLASA IV
l.p.    Nazwisko i imię           Średnia ocen    zachowanie    stypendium

1.    Michał Dziedzic               5,64            wzorowe         ---------------
2.    Krzysztof Dziedzic            5,64            wzorowe          ---------------
3.    Jakub Wandzel                4,82             wzorowe        ---------------



KLASA V

1.    Wiktoria Orzechowska       5,64         wzorowe          Stypendium
2.    Wiktoria Widórek               5,64          wzorowe         Stypendium
3.    Natalia Fryc                        5,55          wzorowe          Stypendium
4.    Gabriela  Kasprzyk             5,55          wzorowe          Stypendium


KLASA VI

1.    Cyganik Łukasz                 5,20          wzorowe         Stypendium
1.    Baster Karolina                 5,00          wzorowe          ---------------
1.    Czech Natalia                    5,00          bardzo dobre   ---------------


LISTA LAUREATÓW SZKOLNEGO TURNIEJU W TENISIE STOŁOWYM

I MIEJSCE
Krzysztof Koczwara

II MIEJSCE
Dawid Kania

III MIEJSCE
Wiktoria Orzechowska
Jakub Kwoka
Aleksandra Haber

IV MIEJSCE
Kamil Cupał

WYRÓŻNIENIA
Piotr Kania
Michał Dziedzic
Daria Wąsik
Natalia Konderak
Jakub Wandzel
Opiekun: mgr Ewa Molińska

Konkurs wiedzy o Krakowie - KRAKUSEK

I miejsce - Gabrysia Zajgier  kl. III b


Wewnątrzszkolny Konkurs plastyczny –  „Moja ulubiona postać bajkowa”

I miejsce - Zuzia Kwoka kl. IIIb

II miejsce - Gabrysia Zajgier kl. IIIb

III miejsce - Kinga Wandzel kl. IIb

Opiekun: Bożena Knapik



GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY

Wyróżnienie: Wiktoria Orzechowska

Opiekun: Urszula Jarosz


 Konkurs Wiedzy o Patronce Szkoły bł. Mastce Teresie z Kalkuty 19.10.2011

Klasa IV
I Mistrz Wiedzy – Michał Dziedzic
II miejsce – Krzysztof Dziedzic
III miejsce – Piotr Kania


Klasa V
I Mistrz Wiedzy – Wiktoria Orzechowska
II miejsce – Wiktoria Widórek
III miejsce – Monika Jarosz


Klasa VI
I Mistrz Wiedzy – Natalia Czech
II miejsce – Jakub Kisiel
III miejsce – Kamila Kącik

Opiekun: Jolanta Majka

 


Wyróżnienie
dla uczniów kl. IV-VI
W Halowym Turnieju Piłki Nożnej

Opiekun: Ewa Molińska


III miejsce

dla Natalii Fryc kl. V
W Międzynarodowym Turnieju Gimnastyki Artystycznej



WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „Krajobraz zimowy” IV-VI 16.12.2011 r.

I miejsce - Paulina Kasprzyk V
II miejsce – Jan Kwoka V, Natalia Fryc V
III miejsce – Dominik Stachnik VI, Jakub Kisiel VI

Opiekun: Jolanta Majka



WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
 „Wspomnienia Bożego Narodzenia”-  technika dowolna IV-VI  20.12.2011 r.

I miejsce – Natalia Czech VI, Michał Dziedzic IV
II miejsce – Aneta Zajgier V
III miejsce – Małgorzata Kopeć IV, Karolina Baster VI

 



WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH PLASTYCZNO-RELIGIJNY   20.12.2011 r.

I miejsce:
Franciszek IV i Jakub VI Kisiel,

Kamil Durłak V,

Krzysztof Dziedzic IV,

Karolina Baster VI,

Monika Jarosz V i Michał Matuszyk II,

Gabriela Kasprzyk V,

Michał Dziedzic IV,

Dominik Stachnik VI,

Przemysław Kowal V,

Dawid Jedynak IV,

Czech Natalia VI.

Opiekun: Jolanta Majka




ROK SZKOLNY 2010/2011

 

Laureaci konkursu na Najlepszego Czytelnika roku 2011 r.

 

W kategorii dzieci starszych zwyciężyli:

1.    miejsce:  Wiktoria Orzechowska  kl. IV

2.    miejsce:  Łukasz Cyganik   kl. V

3.    miejsce:   Aleksandra Haber   kl. IV

Wyróżnienie:   Gabriela Kasprzyk   kl. IV

 

W kategorii dzieci młodszych zwyciężyli:

1.    miejsce:   Michał Marchewczyk kl. II

2.    miejsce:   Michał Strumiński  k. II

3.    miejsce:   Kamila Prorok  kl. II

Wyróżnienia:
Gabrysia Zajgier  kl. II
Oliwia Jaskowska  kl. II
Zuzanna Kwoka  kl. II

Opiekun Małgorzata Hycka

 


 

  Gminny Konkurs "Koziołek Matematyczny"


Michał Marchewczyk  kl. II  - II miejsce 

Kamila Prorok  kl. II - III  miejcse

Opiekun  mgr Małgorzata Brygider


  
Laureaci konkursu wiedzy o Marszałku Polski JózefiePiłsudskim :
 
I miejsce – Helena Kwoka klasa VI
 
II miejsce – Madzia Meus klasa VI
 
III miejsce – Klaudia Kumala klasa VI
 
III miejsce – Jarek Suchan klasa VI
 
III miejsce – Madzia Dziedzic klasa VI
 

 

 
Opiekun mgr Krystyna Madyda
 
 
 
 
 
NATALIA KONDERAK kl. IV - laureatka powiatowego konkursu "Powódź, pożar, dniem czy nocą strażak przychodzi ci z pomocą"
Opiekun mgr Krystyna Madyda

I miejsce w turnieju piłki siatkowej dziewcząt o mistrzostwo Gminy Liszki. Zwycięska drużyna składała się z uczennic klasy VI: Magdy Meus, Helenki Kwoki, Moniki Kopeć, Zuzi Lorek, Klaudii Kumali, Magdy Dziedzic i Weroniki Tekieli.
Opiekun mgr Ewa Molińska

ALEKSANDRA HABER z kl. IV - nagroda w konkursie literacko-plastycznym "ZACZAROWANA ZAKŁADKA" organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie
opiekun mgr Agnieszka Rzeźnicka

Przemysław Marchewczyk z kl. VI - I miejsce w Konkursie Oxford Plus 16 Edycja
Opiekun mgr Jan Korpak

LISTA NAJLEPSZYCH UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2010/2011 SEMESTR I
KLASA IV
l.p.
Nazwisko i imię
Średnia ocen
zachowanie
stypendium
1.
Fryc Natalia
5,45
wzorowe
--------------------
2.
Kasprzyk Gabriela
5,36
wzorowe
--------------------
3.
Orzechowska Wiktoria
5,36
wzorowe
--------------------
4.
Widórek Wiktoria
5,36
wzorowe
--------------------
5.
Jaskowska Roksana
5,27
wzorowe
--------------------
6.
Haber Aleksandra
5,09
wzorowe
--------------------
7.
Konderak Natalia
5,09
bardzo dobre
--------------------
8.
Zajgier Aneta
5,00
wzorowe
--------------------
9.
Łołka Sylwia
5,00
bardzo dobre
--------------------
10.
Michalik Natalia
5,00
wzorowe
--------------------
11.
Kucharska Dominika
4,91
wzorowe
--------------------
12.
Wąsik Daria
4,91
bardzo dobre
--------------------
13.
Balon Łukasz
4,80
wzorowe
--------------------
KLASA V
l.p.
Nazwisko i imię
Średnia ocen
zachowanie
stypendium
1.
Cyganik Łukasz
5,45
wzorowe
Stypendium
2.
Kopeć Dawid
5,1
wzorowe
------------------
3.
Jakub Kisiel
5,1
bardzo dobre
-------------------
4.
Kania Dawid
4,9
wzorowe
-------------------
KLASA VI
l.p.
Nazwisko i imię
Średnia ocen
zachowanie
stypendium
1.
Magdalena Dziedzic
5,5
wzorowe
stypendium
2.
Helena Kwoka
5,4
wzorowe
stypendium
3.
Klaudia Kumala
5,3
wzorowe
stypendium
4.
Magdalena Meus
5,3
wzorowe
stypendium
5
Zuzia Lorek
5,0
wzorowe
----------------

Wyróżnienia dla Heleny Kwoki i Dominika Garncarza z kl. VI w Małopolskim Konkursie Recytatorskim Poezji K. I. Gałczyńskiego „Siódme niebo” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie
Opiekun mgr Agnieszka Rzeźnicka

Laureaci konkursu na najbardziej oryginalny lampion adwentowy (miejsca ex aequo):
- Aleksandra Haber kl. IV
- Wiktoria Orzechowska kl. IV
- Jan Kwoka kl. IV
- Łukasz Cyganik kl. V
- Dominik Stachnik kl. V
Opiekun mgr Jolanta Majka

 
Laureaci konkursu na najpiękniejsze szopki, kartki świąteczne i stroiki (w kolejności alfabet.):
Klasa IV: Łukasz Balon, Aleksandra Haber, Gabrysia Kasprzyk, Przemek Kowal, Wiktoria Orzechowska, Konrad Steczko, Wiktoria Widórek;
Klasa V: Karolina Baster, Natalia Czech, Jakub Kisiel, Dominik Stachnik;
Klasa VI: Magdalena Dziedzic, Helena Kwoka, Klaudia Kumala, Jarek Suchan, Weronika Tekieli.
Opiekun mgr Krystyna Madyda-Maciejowska

 
III miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej dla szkół podstawowych w Gminie Liszki zdobyła szkolna drużyna z Cholerzyna w składzie:
Jakub Kisiel, Jakub Kuraś, Krzysztof Koczwara, Dawid Kania, Dominik Garncarz, Łukasz Cyganik, Mateusz Kuć, Mateusz Kasperek, Paweł Borowski, Jarek Suchan oraz Przemek Wójcik.
Opiekun mgr Ewa Molińska

 
Laureaci konkursu na piękne zeszyty:
I KLASA
1. miejsce: Kinga Wandzel
2. miejsce: Krzysztof Kucała
3. miejsce Patrycja Makowska
II KLASA
1. miejsce: Michał Marchewczyk
2. miejsce Michał Strumiński
3. miejsce Olaf Kozak
IV KLASA
1. miejsce Natalia Michalik
2. miejsce Wiktoria Orzechowska
3. miejsce Sylwia Łołka
IV KLASA - wyróżnienia:
Agnieszka Powroźnik
Kamil Cupał
Aleksandra Haber
KLASA V
miejsce Klaudia Marchewka
miejsce Łukasz Cyganik
miejsce Dawid Kania
KLASA VI
1. miejsce Magdalena Meus
2. miejsce Magdalena Dziedzic
3. miejsce Zuzanna Lorek
KLASA VI – wyróżnienia:
Monika Kopeć
Przemysław Marchewczyk
Helena Kwoka
Jarosław Suchan
Opiekun mgr Agnieszka Rzeźnicka

Laureaci konkursu recytatorskiego „Bawić i uczyć są bajki zadania” (wyłonieni w dwóch grupach wiekowych):
Klasa II

1. miejsce ex aequo Oliwia Jaskowska i Kamila Prorok
2. miejsce ex aequo Zuzia Kwoka i Gabrysia Zajgier

Klasy IV – VI

1. miejsce Helena Kwoka
2. miejsce Natalia Fryc
3. miejsce ex aequo Dominik Garncarz i Zuzanna Lorek
Wyróżnienie dla Jakuba Kwoki za ruch sceniczny i grę aktorską
Dodatkowo przyznana została nagroda publiczności przez uczniów z widowni, która trafiła w ręce zwyciężczyni konkursu – Heleny Kwoki.
Opiekun mgr Agnieszka Rzeźnicka

Chór szkolny – II miejsce w II Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej
Opiekun mgr Jolanta Majka


ROK SZKOLNY 2009/2010
Karolina Kowal VI kl. - wyróżnienie w konkursie czytelniczym organizowanym przez MDK im. K. I. Gałczyńskiego: "Dzieje Emilki ze Srebrnego Nowiu"
Przemysław Marchewczyk V kl. - 4. miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym
Opiekun mgr Agnieszka Rzeźnicka
Przemysław Marchewczyk kl. V - laureat I stopnia konkursu Oxford Plus
Opiekun mgr Jan Korpak
Aneta Zajgier - wyróżnienie w Gminnym Konkursie wiedzy o św. Franciszku - praca plastyczna
Opiekun mgr Barbara Browarnik
Chór szkolny wziął udział w 35 lekcji śpiewania na KRAKOWSKIM RYNKU
Opiekun mgr Maria Gałek


ROK SZKOLNY 2008/2009

Dominika Lorek - I miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego
Opiekun mgr Jan Korpak
Natalia Fryc kl. IIb – II miejsce w Gminnym Konkursie "Brzechwałki" w Morawicy
Opiekun mgr Barbara Browarnik
Mateusz Ziemianin kl. IIIb – wyróżnienie w Gminnym Konkursie "Brzechwałki" w Morawicy
Opiekun mgr Małgorzata Brygider
Chór szkolny - II miejsce w Konkursie Pieśni Patriotycznej
Opiekun mgr Maria Gałek
Konkurs o Józefie Piłsudskim organizowany przez Związek Piłsudczyków w Krakowie:
I miejsce – Dominika Lorek kl. VI
III miejsce – Aleksandra Wciślak kl. VI
Wyróżnienie – Mateusz Skrzypoń kl. VI
Daria Wąsik kl. IIb II miejsce w Konkursie szopek w Kryspinowie
Opiekun mgr Krystyna Madyda
Natalia Michalik kl. IIa II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym
Opiekun mgr Anna Kwoka
Gminne zawody w siatkówce dziewcząt – I miejsce
POWIATOWE ZAWODY W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT – IV MIEJSCE
Gminne biegi przełajowe w Liszkach - III MIEJSCE
Konrad Wyroba I miejsce w indywidualnych biegach przełajowych
Paweł Kopeć III miejsce w indywidualnych biegach przełajowych Patrycja Pipień –
II miejsce w indywidualnych biegach przełajowych
Gminny turniej Humanistyczno- Sportowy II MIEJSCE
Opiekun mgr Ewa Molińska


ROK SZKOLNY 2007/2008

Natalia Fryc kl. Ib – I miejsce w Gminnym Konkursie "Brzechwałki" w Morawicy
Opiekun mgr Barbara Browarnik
Przemysław Marchewczyk kl. IIIa – I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym w Kryspinowie
Helena Kwoka kl. IIa - I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Morawicy
Opiekun mgr Maria Rachwalik
Krzysztof Koczwara kl. IIa - I miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym KOZIOŁEK MATEMATYCZNY
Opiekun mgr Bożena Sikorska-Kapusta


ROK SZKOLNY 2006/2007

Marek Moliński - III miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym
Opiekun mgr Joanna Lipiarz
Gminne zawody w siatkówce dziewcząt – I MIEJSCE
Gminny Turniej HUMANISTYCZNO-SPORTOWY – I MIEJSCE
IX MIEJSCE Coca Cola Cup 2007 w finale województwa małopolskiego
Gminne zawody w koszykówce dziewcząt – I miejsce
Opiekun mgr Ewa Molińska


ROK SZKOLNY 2005/2006

Marzena Lipiarz kl. IIIa I miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym
Jagoda Krzciuk kl. IIIa I miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym
Opiekun mgr Bożena Sikorska-Kapusta
Gminne zawody w siatkówce chłopców – I MIEJSCE
POWIATOWE ZAWODY W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW W Krzeszowicach – II MIEJSCE
Gminne zawody w siatkówce dziewcząt – II MIEJSCE
Opiekun mgr Ewa Molińska


ROK SZKOLNY 2004/2005

Mirosław Suchan kl.IIIa - I miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym
Marcin Pospóła kl. IIIa - III miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym
Opiekun mgr Maria Rachwalik
Gminne zawody w piłce nożnej- II miejsce
Gminne zawody w koszykówkę chłopców- II miejsce
Gminne zawody w siatkówkę dziewcząt - II miejsce
Opiekun mgr Ewa Molińska

  Opiekun:

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. św. Matki Teresy z Kalkuty w Cholerzynie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • TWORZYMY KOMPETENTNY, ŻYCZLIWY I SPRAWIEDLIWY ZESPÓŁ NAUCZYCIELI, UCZNIÓW I RODZICÓW. KAŻDEGO DNIA Z RADOŚCIĄ ZBLIŻAMY SIĘ DO IDEAŁU DOBRA, PIĘKNA I MĄDROŚCI
Zaszyfrowany adres tej strony