Podręczniki z biblioteki szkolnej – WAŻNE!

Bardzo proszę uczniów o szanowanie podręczników (nie zaginaniu rogów, nie kreśleniu w nich, itp.)  które zostały zakupione przez Szkołę.
Jest to własność szkoły i po zrealizowaniu materiału bardzo proszę
o ich zwrot w niezniszczonym stanie do biblioteki z wszelkimi dodatkami
tj. płyty C.D i inne.

Szczególnie tu, zwracam się także do Rodziców Naszych uczniów
aby uczuliły Swe dzieci do kulturalnego korzystania
z dóbr szkoły.

Bardzo dziękuję.

Bibliotekarz

GODZINY   PRACY BIBLIOTEKI:

PONIEDZIAŁEK       12:30 - 14:00

WTOREK                   11:30 - 15:00

ŚRODA                     12:30 - 14:30

CZWARTEK            11:30 -15:30

PIĄTEK                  8.00 - 8.45  i  11:30 -15:15

Serdecznie zapraszam uczniów i rodziców!

W naszej szkole systematycznie odbywają się zajęcia:

•  Biblioterapii - pełniące  funkcję profilaktyczną. Dzięki wypełnianiu wolnego czasu wartościowymi treściami oraz nauczenie młodego człowieka pożytecznego spędzania wolnego czasu, pozytywnie wpływa na jego osobę, zapobiegając między innymi zachowaniom niewłaściwym. Zajęcia będą się odbywać dla klasy 1 w czwartki o 11.40-12.25 oraz dla klasy 3 w piątki o 8.00-8.45.

Serdecznie zapraszam wszystkich uczniów do częstego odwiedzania naszej szkolnej biblioteki.
         Z pewnością każdy znajdzie tu książki, które go zainteresują i pochłoną bez reszty.
        Zachęcam również do licznego udziału w konkursach, które już niebawem pojawią się na stronie.

Bibliotekarz: Monika Piekiełko