Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2014/2015

     Zakończenie roku szkolnego to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna. Po każdym wysiłku przychodzi wyczekiwany czas zbierania plonów i czas odpoczynku.

       Uroczysty apel w naszej szkole rozpoczął się od przekazania sztandaru uczniom klas piątych i jego pożegnanie przez odchodzący poczet sztandarowy. 

     Następnie Pani dyrektor Maria Gałek dokonała krótkiego posumowania wydarzeń minionego roku oraz podziękowała wszystkim Uczniom i Nauczycielom za wytrwałą pracę i zaangażowanie, a rodzicom za życzliwość i wspieranie działań Szkoły. Podczas akademii podziękowania i nagrody otrzymali także uczniowie należący do Chóru Szkolnego, Samorządu Uczniowskiego, a także  Redaktorzy Szkolnej Gazetki.

      Głównymi bohaterami tego dnia byli Szóstoklasiści, którzy z rąk Pani Dyrektor odebrali świadectwa ukończenia Szkoły Podstawowej i wspaniałe nagrody. Starszych kolegów i koleżanki pożegnali uczniowie klasy V, którzy zadedykowali im piękny program artystyczny, zaśpiewali piosenki, a także zagrali na gitarach.

       Uczniowie klasy VI  przygotowali  pełne humoru wystąpienie, wspominając czas spędzony w szkole. W szczególny sposób podziękowali swojej ukochanej wychowawczyni p. Jolancie Lipiarz oraz wszystkim Nauczycielom za to, czego doświadczyli przez wspólne lata zdobywania wiedzy. W tej wzruszającej chwili, w wielu oczach pojawiły się łezki.

     Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła Wszystkim słonecznych, pełnych przygód wakacji oraz aby czas odpoczynku przyniósł wiele radości i pozwolił zregenerować siły. A dla naszych Absolwentów wielu sukcesów w nowej szkole, pomyślności i spełnienia marzeń!!!

POWODZENIA!!! Będziemy za Wami tęsknićUśmiech

 Anna Soja

 

Opublikowano: 27 czerwca 2015 17:59

Kategoria: Aktualności

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2014/2015

Wyświetleń: 355

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. św. Matki Teresy z Kalkuty w Cholerzynie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • TWORZYMY KOMPETENTNY, ŻYCZLIWY I SPRAWIEDLIWY ZESPÓŁ NAUCZYCIELI, UCZNIÓW I RODZICÓW. KAŻDEGO DNIA Z RADOŚCIĄ ZBLIŻAMY SIĘ DO IDEAŁU DOBRA, PIĘKNA I MĄDROŚCI
Zaszyfrowany adres tej strony