Inauguracja Nowego Roku Szkolnego 2015/2016

Po dwóch miesiącach odpoczynku i korzystania z uroków lata,  we wtorek 1 września wszyscy uczniowie radośnie przekroczyli próg szkoły, by rozpocząć nowy rok nauki i pracy. Inauguracyjną Mszę świętą w intencji całej społeczności szkolnej sprawował ks. proboszcz Władysław Palmowski. Uczniowie pięknie włączyli się w oprawę liturgii przygotowując czytanie, psalm, modlitwę wiernych, a także angażując się w posłudze ministrantów, chórze i poczcie sztandarowym. W modlitwie pamiętaliśmy o nauczycielu tańca, p. Sławomirze, który ucierpiał w wypadku.

Następnie Pani Dyrektor Maria Gałek powitała wszystkich zgromadzonych: dzieci, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły.

Szczególnie ciepło zwróciła się do najmłodszych uczniów zerówki i przedszkolaków. Po uroczystym apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas.

Wszystkim drogim uczniom życzymy wiary w siebie, radości z odkrywania wiedzy, siły w dążeniu do celu, dni pełnych radości i uśmiechu oraz pielęgnowania przyjaźni. Życzymy, aby szkoła była miejscem odkrywania Waszych zdolności i rozwijania pasji. Rodzice i Nauczyciele z pewnością Wam w tym pomogą!

Anna Soja

Opublikowano: 01 września 2015 22:14