Wielki sukces naszego ucznia!

17.10.2015 r. w Zespole Szkół w Liszkach zostały wręczone nagrody w konkursie ,,Perły Gminy Liszki 2015”.
Wójt Gminy Liszki p. Paweł Miś wręczył nagrody i wyróżnienia najbardziej uzdolnionym uczniom uczęszczającym do szkół na terenie Gminy, którzy w minionym roku szkolnym osiągnęli wysokie wyniki w nauce oraz posiadają osiągnięcia w konkursach oraz zawodach sportowych.

W kategorii klas IV-VI - I miejsce zajął:

Michał Marchewczyk

Michałowi, który jest już absolwentem naszej szkoły serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów w nauce!

Jesteśmy dumni z naszego słynnego matematyka:-)

Anna Soja

Opublikowano: 28 października 2015 22:22