Sukces naszych uczniów!

Dnia 10.11.2015 r. w Szkole Podstawowej im. Św. Jadwigi Królowej w Kaszowie  odbył się -

IV Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Polsce „Kocham Polskę”.

Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie: Martyna Marcisz z klasy III, Marcelina Czak z klasy IV, Maksymilian Kwoka z klasy V oraz Natalia Dubiel z klasy VI.

W  Konkursie brały udział wszystkie szkoły z Gminy Liszki oraz jedna  szkoła z Gminy  Czernichów. Rywalizacja była bardzo zacięta, uczniowie musieli wykazać się dużą wiedzą historyczną oraz przyrodniczą. Wykonywali również  zadania sprawnościowe.

DRUŻYNA  NASZEJ SZKOŁY  ZAJĘŁA

III MIEJSCE !