Świąteczne prezenty już gotowe!

Okres świąteczny to czas kiedy z radością obdarowujemy się upominkami. Jak wiemy, największą wartość mają te własnoręcznie wykonane, kiedy w pracę wkładamy trud i serce.

Uczniowie klasy VI na lekcji techniki z dużym zaangażowaniem przygotowali symboliczne podarunki.  Choinkowe ozdoby  przedstawiające Świętą Rodzinę z Dzieciątkiem starannie wykonane zostały techniką decoupagu. Świątecznego uroku dodał im złoty brokat, którego nikt nie szczędził.  Efekt pracy Szóstoklasistów można podziwiać w galerii.

Anna Soja

Opublikowano: 21 grudnia 2015 13:45

Świąteczne prezenty już gotowe!