Bal Karnawałowy w naszej szkole

W pierwszym tygodniu po feriach,  4. lutego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystym Balu Karnawałowym. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w piękną salę balową. Już od godz. 12.00 przybywali niezwykli Goście. Na bal zawitały:  księżniczki, Królewna Śnieżka, Robin Hood, kibice klubów sportowych, pszczółka Maja, Zorro, kotki, Pani doktor, Calineczka, piękna Hawajka  i wiele, wiele innych ciekawych postaci.  Wszystkich niezwykłych Gości zaprosił do wspólnej zabawy pan Wodzirej. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców wszyscy mogli bawić się do woli. Były korowody, kółeczka, pociągi i tańce w parach. Prowadzący urozmaicał zabawę ciekawymi konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani cukierkami. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie!. Po godzinie 14.00 zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swoich domów.

Te wspaniałe chwile zostały uwiecznione na zdjęciach.

Zapraszamy do naszej galerii!

Anna Soja

Opublikowano: 05 lutego 2016 03:08