Wycieczka klasy 1 i 2 do Kopalni Soli w Wieliczce

29 kwietnia uczniowie klasy I i II wybrali się do Wieliczki poszukiwać krainy Solilandii.
Z panią przewodniczką pokonali ok. 800 schodów, z czego na starcie już 380. Zaleźli mapę i klucze do tajemnych pomieszczeń, gdzie smoki i Soliludki miały swoje skarby.

Podczas podróży po solnych podziemiach dzieci spotkały tajemniczego Skarbnika, rozwiązały rozmaite quizy i zagadki, bawiły  się w towarzystwie dobrego skrzata – Soliludka.

Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały plakietki, lizaki oraz dyplomy „Znawcy i Przyjaciela Solilandii”.

Opublikowano: 30 kwietnia 2016 19:53

Wycieczka klasy 1 i 2 do Kopalni Soli w Wieliczce