Pieczemy ,,PIZZE''

czyli podróż po krajach Unii Euopejskiej

w grupie ,,Żabek''

Piątkowe zajęcia w grupie ,,Żabek'' były uwieńczeniem podróży po krajach Unii Europejskiej. Dzieci wybrały się do Włoch poznawały ten kraj na wiele sposobów: poprzez aktywność plastyczną, zajęcia muzyczno- ruchowe a także kulinarne. Uczestnicy warsztatów mieli możliwość  podglądnąć jak rosną drożdże, co należy zrobić aby ,,zarobić'' ciasto a także   "Żabki'' samodzielnie ugniatały i formowały pizze. Przedszkolacy według własnego pomysłu komponowali zestaw składników na swoją autorską pizze. Powstało aż 14 kompozycji smakowych.

Magdalena Korpak

Opublikowano: 20 marca 2017 22:08