Dzień Babci i Dziadka w szkole

Dnia 3 lutego 2018 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W  pięknie przystrojonej sali gimnastycznej, dzieci i młodzież pod kierunkiem  swoich wychowawczyń zaprezentowali przygotowany specjalnie na tę okazję program artystyczny. Dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze, tańczyły, pięknie grały na instrumentach muzycznych, a wszystko to dla swoich ukochanych Babć i Dziadków, którzy ze wzruszeniem podziwiali występy wnucząt. Na zakończenie po wspólnym odśpiewaniu „Sto lat”, dzieci wręczyły swoim gościom własnoręcznie wykonane prezenty. Następnie wraz z Babciami i Dziadkami usiadły do stolików, gdzie czekał przygotowany specjalnie z tej okazji słodki poczęstunek.

Podczas uroczystości pani dyrektor wręczyła również stypendia dla uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce.

Opublikowano: 04 lutego 2018 22:50

Dzień Babci i Dziadka w szkole