Nasza Szkoła jest w SKO

Nasi uczniowie mają możliwość  systematycznego oszczędzania. Szkoła od kilku lat współpracuje z Bankiem PKO i realizuje projekt SKO. Od tego roku szkolnego opiekunem SKO została p. E. Molińska. Aby przybliżyć najmłodszym  uczniom ideę  oszczędzania zaprosiliśmy do szkoły przedstawicielki Banku PKO, które przeprowadziły zajęcia na ten temat. W dniu 27.02. uczniowie klas I, III i IV wzięli udział  w warsztatach podczas których dowiedzieli się m.in. na czym polega prowadzenie rachunków oszczędnościowych, korzystanie z lokat, kart płatniczych czy kont internetowych. W trakcie lekcji dzieci rozwiązywały zagadki, rozmawiały o historii, rodzajach i funkcjach pieniądza, a także o wyglądzie polskich monet i banknotów. Uczniowie byli bardzo aktywni i kreatywni, za co zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.

Opublikowano: 28 lutego 2018 17:04

Zdjęcia: