GMINNY PRZEGLĄD TEATRALNY - LISZKI 2018

Dzisiaj, 8 marca Reprezentantki i Reprezentanci naszej szkoły, wystawili miniaturę teatralną pt. "Pudełko Kredek". Tegorocznym tematem przeglądu, było powiedzenie "Zgoda buduje, niezgoda rujnuje", co pokazaliśmy w bardzo jasny i oczywisty sposób. Kłótnią, gniewem i "fochem" osiągniemy wyłącznie pustkę - prawdziwy, piękny i wielobarwny OBRAZ szczęśliwego życia maluje się wzajemnym szacunkiem, zrozumieniem, współpracą i przyjaźnią.
O wzrost napięcia i grozy zadbał nasz Pianista Mateusz, który opracował i zagrał ścieżkę dźwiękową do całego spektaklu, wykorzystując utwory z filmu "Gwiezdne wojny", z opery "Mały Lord" oraz kreskówki "Różowa Pantera". O porządek w pudełku niesfornych Kredek - Klaudii, Laury, Marceliny, Marysi, Patrycji, zatroszczył się niezastąpiony Narrator Sebastian.

Drodzy Aktorzy, Drogie Aktorki - jesteście dumą naszej szkoły
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ORGANIZATOROM UROCZYSTOŚCI
ZA TAK UBOGACAJĄCE SPOTKANIE I BARDZO CIEPŁE PRZYJĘCIE!

J.Majka

Opublikowano: 08 marca 2018 22:04