Wyniki Szkolnego Konkursu Czytelniczego „Z lekturami za pan brat”

28 lutego w naszej szkolnej bibliotece odbył się konkurs czytelniczy pod hasłem „Z lekturami za pan brat”, do którego przystąpiło 15 uczniów z kl. 3-6. Aby wziąć udział w konkursie należało przeczytać podaną lekturę, a potem odpowiedzieć na kilkanaście szczegółowych pytań dotyczących jej treści. Każda klasa miała wyznaczoną inną lekturę.

A oto uczniowie, którzy zdobyli najwięcej punktów i otrzymali zaszczytny tytuł: „Znawca lektury”:

„Sposób na Elfa” M.Pałasza - Natalia Majchrzycka z kl.3
„Mikołajek” R.Goscinny, J.J.Sempe – Rafał Cupał z kl. 4
„W pustyni i w puszczy” H.Sienkiewicza – Piotr Fryc z kl. 5
„Ten obcy” I.Jurgielewiczowej – Patrycja Baster z kl. 6

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbyło się 9 marca na apelu szkolnym.

Wszystkim serdecznie gratuluję i zachęcam do licznego udziału w innych konkursach, organizowanych przez szkolną bibliotekę.

M.Piekiełko

Opublikowano: 10 marca 2018 20:42