Konkurs na Logo Biblioteki Szkolnej rozstrzygnięty

W październiku Biblioteka Szkoły Podstawowej im. św. Matki Teresy z Kalkuty w Cholerzynie w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych ogłosiła konkurs na Logo biblioteki. Konkurs przeznaczony był dla uczniów z klas IV-VII. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu projektu graficznego  z wykorzystaniem popularnych programów komputerowych. Logo miało zawierać nazwę oraz elementy charakterystyczne lub kojarzące się z biblioteką. Komisja konkursowa po wnikliwym przeanalizowaniu wszystkich projektów, postanowiła przyznać nagrodę główną uczennicy klasy IV – Alicji Dziedzic. LOGO zaprojektowane przez Alicję, będzie od tej pory znakiem rozpoznawczym naszej szkolnej biblioteki.
Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali nagrody pocieszenia  i pamiątkowe dyplomy za udział. Wszystkie prace konkursowe można obejrzeć na gazetce ściennej przy wejściu do biblioteki.

Zwyciężczyni serdecznie GRATULUJĘ, a pozostałym uczestnikom dziękuję za udział w konkursie !

Monika Piekiełko

Opublikowano: 19 listopada 2018 22:22

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 408

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. św. Matki Teresy z Kalkuty w Cholerzynie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • TWORZYMY KOMPETENTNY, ŻYCZLIWY I SPRAWIEDLIWY ZESPÓŁ NAUCZYCIELI, UCZNIÓW I RODZICÓW. KAŻDEGO DNIA Z RADOŚCIĄ ZBLIŻAMY SIĘ DO IDEAŁU DOBRA, PIĘKNA I MĄDROŚCI
Zaszyfrowany adres tej strony