Czas powiedzieć "Do widzenia" - pożegnanie klasy VIII

       W piątek, 26 czerwca 2020 r. odbyło się uroczyste pożegnanie szkoły przez uczniów klasy VIII. Zakończyli niezwykle wymagający rok szkolny. Część oficjalną rozpoczęła Pani Dyrektor Jolanta Lipiarz witając wszystkich zebranych: nauczycieli, rodziców i uczniów. Wychowawca klasy - Jan Korpak życzył swoim wychowankom, aby ich start do następnego etapu edukacji był udany i obfitował w ciekawe wydarzenia i liczne sukcesy. 

       Następnie przyszedł czas na rozdanie świadectw, dyplomów, wyróżnień i nagród. Każdy uczeń otrzymał świadectwo, a Ci którzy w tym roku pracowali najlepiej otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem. Pani dyrektor wręczyła również listy gratulacyjne rodzicom za wkład włożony w rozwój swoich dzieci oraz pracę na rzecz szkoły.

         Na zakończenie uczniowie klasy siódmej pod kierunkiem Urszuli Jarosz pożegnali swoich kolegów, życząc im powodzenia w nowej szkole. Każdy z tegorocznych absolwentów dostał pamiątkowe  „10 PRZYKAZAŃ UCZNIA”, a od  Rady Rodziców kubeczek słodkości. 

        Po miłym pożegnaniu przygotowanym przez uczniów klasy VII obejrzeliśmy prezentację multimedialną ukazującą naszych ósmoklasistów na przestrzeni 9 lat. Krótkie wspomnienie, którego autorem była kl. VIII wzruszyło i rozbawiło wszystkich.

         Koniec spotkania umilony został wręczeniem kwiatów Dyrekcji, Wychowawcy i  Nauczycielom.

 

Drodzy Absolwenci!

Życzymy Wam sukcesów, dobrych wyborów, realizacji marzeń!
Teraz przed Wami czas, w którym będziecie wykorzystywać zdobytą wiedzę i umiejętności.

Monika Czechowicz-Świadek

Opublikowano: 28 czerwca 2020 21:36

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 96

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. św. Matki Teresy z Kalkuty w Cholerzynie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • TWORZYMY KOMPETENTNY, ŻYCZLIWY I SPRAWIEDLIWY ZESPÓŁ NAUCZYCIELI, UCZNIÓW I RODZICÓW. KAŻDEGO DNIA Z RADOŚCIĄ ZBLIŻAMY SIĘ DO IDEAŁU DOBRA, PIĘKNA I MĄDROŚCI
Zaszyfrowany adres tej strony