Kukiełkowy teatrzyk pt. "Przydrożna kapliczka" w naszej szkole.

3 stycznia, tuż przed balem karnawałowym gościliśmy w naszej szkole artystów, którzy przedstawili nam spektakl teatru kukiełkowego pt. "Przydrożna kapliczka, czyli o tym jak Szewc z Młynarzem Pana Jezusa gościli".
     Przedstawienie było lekcją pokory i miłosierdzia, którą każdy widz z pewnością zapamiętał. Ponadto spektakl zawierał wiele pouczających treści przekazanych w łatwy do zrozumienia sposób. Wszyscy obecni uczniowie i nauczyciele z wielkim zainteresowaniem oglądali teatrzyk. Mamy nadzieję, że przypomniane wartości moralne zaowocują w naszym codziennym postępowaniu.

Opublikowano: 07 stycznia 2013 22:23

Kukiełkowy teatrzyk pt. "Przydrożna kapliczka" w naszej szkole.