Szkolny Turniej w Tenisie Stołowym

W czwartek (20.03.2014) odbył się w naszej szkole turniej gry w tenisa stołowego. Mecze grane były do 11 punktów, a żeby wygrać trzeba było mieć przynajmniej 2 punkty przewagi nad przeciwnikiem.

Osobno grały dziewczyny, a osobno chłopcy. Turniej był bardzo zacięty. Niektórzy bardzo przeżywali swoje porażki, ale i też zwycięstwa. Mecze były bardzo zacięte. Zdarzyło się także, że mecz został zakończony z wynikiem 19:21. W rywalizacji dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Gosia Kopeć z klasy 6, a w rywalizacji chłopców konkurs wygrał Piotrek Kania z klasy 6. Następnym razem liczymy na jeszcze więcej chętnych osób do takiego konkursu jak turniej gry w Ping-Ponga :).

Zosia Krzciuk klasa V

Opublikowano: 20 marca 2014 20:07