21 marca Pierwszy Dzień Wiosny

Z radością wyruszyliśmy w wiosennym pochodzie ogłosić wszystkim tę miłą wiadomość.

Przedszkolaki przygotowały małe kolorowe gaiki. Klasa  1 także sama wykonała gaik ozdobiony kolorowymi kwiatami z bibuły. Uczniowie z klasy 2 wykonali ekologiczne marzanny, żeby pożegnać zimę. Głośno śpiewając piosenki o wiośnie spacerowaliśmy uliczkami Cholerzyna. Witały nas zaciekawione małe dzieci, a także dorośli cieszyli się razem z nami.
    Mamy nadzieję, że zima już nie wróci.:)

Opublikowano: 22 marca 2014 18:38

21 marca Pierwszy Dzień Wiosny