Zaproszenie do udziału w Akcji

Już od 09.09.2020r. rusza w naszej szkole pierwsza akcja charytatywna KREDKOBRANIE!!!
Organizatorem akcji jest Fundacja Ignatianum, a Kredkobranie jest zbiórką publiczną zarejestrowaną przez MSWiA.
Celem akcji jest zbiórka przyborów szkolnych oraz artykułów plastycznych dla dzieci i młodzieży mieszkających na Kresach.
Zbierane przybory szkolne i materiały plastyczne muszą być nowe. Przynoszone przybory można pozostawiać na korytarzu w specjalnie do tego przygotowanym koszyku oznaczonym plakatem KREDKOBRANIE.
Gorąco zachęcamy do włączenia się w akcję i wsparcia dzieci mieszkających na Kresach!
Zbiórka trwa do 30.09.2020r.

Koordynator: Agnieszka Baran

Opublikowano: 08 września 2020 22:13